Елегантни, црни сандали

Елегантни, црни сандали

Елегантни, црни сандали

1,000 ден

На залиха

1,000 ден

шифра: CH1
Избриши
Препорачани комбинации со овој производ:
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Елегантни, црни сандали со ремче од велур материјал

Достапни броеви:
36, 37, 38, 39, 40

Висина на штикла:
8цм

Додатни информации

Број

36, 37, 38, 39, 40

Боја

Црна

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Елегантни, црни сандали”

Кои други производи корисниците ги купија со овој производ

Само што го додадовте овој производ во кошничката: