Црни Чизми

Црни Чизми

Црни Чизми

999 ден

На залиха

999 ден

шифра: CH7
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Црни чизми, еко кожа.

Достапни броеви:
36, 37, 38, 39, 40

Висина на штикла:
3цм

Додатни информации

Број

36, 37, 38, 39, 40

Боја

Црна

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Црни Чизми”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: