Секојдневни црни сандали

Секојдневни црни сандали

Секојдневни црни сандали

600 ден

На залиха

600 ден

шифра: SN1
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Секојдневни црни сандали со мека и ниска платформа

Достапни броеви:
36, 37, 38, 39, 40

Додатни информации

Број

36, 37, 38, 39, 40

Боја

Црна

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Секојдневни црни сандали”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: