Бордо сандали со високи потпетици

Бордо сандали со високи потпетици

Бордо сандали со високи потпетици

900 ден

На залиха

900 ден

шифра: SN2
Избриши
Препорачани комбинации со овој производ:
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Бордо сандали со високи потпетици за свечени пригоди

Достапни броеви:
37, 38, 39, 40

Висина на штикла:
8цм

Додатни информации

Број

37, 38, 39, 40

Боја

Црвена

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Бордо сандали со високи потпетици”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: