Секојдневни бели сандали

Секојдневни бели сандали

Секојдневни бели сандали

600 ден

На залиха

600 ден

шифра: SN4
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Секојдневни бели сандали со ниска и мека платформа

Достапни броеви:
36, 37, 38, 39, 40

Додатни информации

Број

36, 37, 38, 39, 40

Боја

Бела

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Секојдневни бели сандали”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: