Елегантни, црни салонки велур

Елегантни, црни салонки велур

Елегантни, црни салонки велур

899 ден

На залиха

899 ден

шифра: CH10
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Елегантни, црни салонки со високи потпетици и ремче од велур материјал

Достапни броеви:
36, 37, 38, 39, 40

Висина на штикла:
5цм

Додатни информации

Број

36, 37, 38, 39, 40

Боја

Црна

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Елегантни, црни салонки велур”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: