Џоел крем/бордо

-44%

Џоел крем/бордо

Џоел крем/бордо

600 ден 339 ден

Распродадено

600 ден 339 ден

Достапност: Распродадено шифра: TS10 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Џоел крем/бордо боја

Димензии:
должина:21цм
висина: 18цм
ширина: 12цм

Додатни информации

Боја

Бордо, Крем

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Џоел крем/бордо”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: