Јоана сива

-58%

Јоана сива

Јоана сива

950 ден 399 ден

Распродадено

950 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: TS41 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Голема чанта Јоана сива

Димензии:
должина: Xцм
висина: Xцм
ширина: Xцм

Додатни информации

Боја

Сива

Големина на чанта

Голема

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Јоана сива”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: