Јоана крем/кафеава

-58%

Јоана крем/кафеава

Јоана крем/кафеава

950 ден 399 ден

На залиха

950 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: TS25


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Голема чанта Јоана крем

Димензии:
должина: Xцм
висина: Xцм
ширина: Xцм

Додатни информации

Боја

Кафеава, Крем

Големина на чанта

Голема

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Јоана крем/кафеава”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: