Шери крем/розева

-34%

Шери крем/розева

Шери крем/розева

600 ден 399 ден

На залиха

600 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: TS9


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Шери крем/розева боја

Димензии:
должина: 21цм
висина: 18цм
ширина: 12цм

Додатни информации

Боја

Крем, Розева

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Шери крем/розева”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: