Тила златна

Тила златна

Тила златна

600 ден

На залиха

600 ден

Достапност: На залиха шифра: TS6


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Тила златна боја

Димензии:
должина: 25цм
висина: 16цм
ширина: 4цм

Додатни информации

Боја

Златна

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Тила златна”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: