Таша црна

-53%

Таша црна

Таша црна

850 ден 399 ден

На залиха

850 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: TS37


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Таша црна

Димензии:
должина: Xцм
висина: Xцм
ширина: Xцм

Додатни информации

Боја

Црна

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Таша црна”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: