Рона црна

-34%

Рона црна

Рона црна

600 ден 399 ден

На залиха

600 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: TS7


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Рона црна боја

Димензии:
должина:18цм
висина: 12цм
ширина: 5цм

Додатни информации

Боја

Црна

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Рона црна”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: