Неа бела

-53%

Неа бела

Неа бела

850 ден 399 ден

На залиха

850 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: TS46


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Голема чанта Неа бела

Димензии:
должина: Xцм
висина: Xцм
ширина: Xцм

Додатни информации

Боја

Бела

Големина на чанта

Голема

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Неа бела”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: