Мона црвена

-53%

Мона црвена

Мона црвена

850 ден 399 ден

Распродадено

850 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: TS27 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Мона црвена

Димензии:
должина: Xцм
висина: Xцм
ширина: Xцм

Додатни информации

Боја

Црвена

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Мона црвена”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: