Моли бордо

Моли бордо

Моли бордо

600 ден

На залиха

600 ден

Достапност: На залиха шифра: TS2
Препорачани комбинации со овој производ:
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Моли темно-црвена боја

Димензии:
должина:25цм
висина: 16цм
ширина: 4ц

Додатни информации

Боја

Бордо

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Моли бордо”

Кои други производи корисниците ги купија со овој производ

Само што го додадовте овој производ во кошничката: