Мина виолетова

-53%

Мина виолетова

Мина виолетова

850 ден 399 ден

На залиха

850 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: TS35


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Голема чанта Мина виолетова

Димензии:
должина: Xцм
висина: Xцм
ширина: Xцм

Додатни информации

Боја

Виолетова

Големина на чанта

Голема

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Мина виолетова”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: