Миа бордо

-64%

Миа бордо

Миа бордо

1,100 ден 399 ден

На залиха

1,100 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: TS38


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Голема чанта Миа бордо

Димензии:
должина: Xцм
висина: Xцм
ширина: Xцм

Додатни информации

Боја

Бордо

Големина на чанта

Голема

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Миа бордо”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: