Лили бордо

-34%

Лили бордо

Лили бордо

600 ден 399 ден

На залиха

600 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: TS16
Препорачани комбинации со овој производ:
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Лили темно-црвена боја

Димензии:
должина: 21цм
висина: 18цм
ширина: 12цм

Додатни информации

Боја

Црвена

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Лили бордо”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: