Кеси розева

-34%

Кеси розева

Кеси розева

600 ден 399 ден

На залиха

600 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: TS13


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Кеси розева боја

Димензии:
должина: 20цм
висина: 17цм
ширина: 8цм

Додатни информации

Боја

Розева

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Кеси розева”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: