Еви бордо

Еви бордо

Еви бордо

600 ден

На залиха

600 ден

Достапност: На залиха шифра: TS4


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Еви бордо боја

Димензии:
должина: 18цм
висина: 12цм
ширина: 5цм

Додатни информации

Боја

Бордо

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Еви бордо”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: