Дана кафеаво/златна

-60%

Дана кафеаво/златна

Дана кафеаво/златна

850 ден 339 ден

На залиха

850 ден 339 ден

Достапност: На залиха шифра: TS28


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Дана кафеаво/златна

Димензии:
должина: Xцм
висина: Xцм
ширина: Xцм

Додатни информации

Боја

Златна, Кафеава

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Дана кафеаво/златна”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: