Дана бело/сива

-53%

Дана бело/сива

Дана бело/сива

850 ден 399 ден

Распродадено

850 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: TS31 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Дана бело/сива

Димензии:
должина: Xцм
висина: Xцм
ширина: Xцм

Додатни информации

Боја

Бела, Сива

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Дана бело/сива”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: