Гана црно-сина

-53%

Гана црно-сина

Гана црно-сина

850 ден 399 ден

На залиха

850 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: TS44


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Мала чанта Гана црно-сина

Димензии:
должина: Xцм
висина: Xцм
ширина: Xцм

Додатни информации

Боја

Сина, Црна

Големина на чанта

Мала

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Гана црно-сина”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: