Бони црна

-53%

Бони црна

Бони црна

850 ден 399 ден

Распродадено

850 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: TS45 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Голема чанта Бони црна

Димензии:
должина: Xцм
висина: Xцм
ширина: Xцм

Додатни информации

Боја

Црна

Големина на чанта

Голема

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Бони црна”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: