Ази црна

-53%

Ази црна

Ази црна

850 ден 399 ден

На залиха

850 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: TS36


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Голема чанта Ази црна

Димензии:
должина: Xцм
висина: Xцм
ширина: Xцм

Додатни информации

Боја

Црна

Големина на чанта

Голема

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Ази црна”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: