Витамин Ц

Витамин Ц

Витамин Ц

690 ден

Распродадено

690 ден

Достапност: Распродадено шифра: KAISER8 Извести ме кога ќе пристигне
Напомена: Оваа понуда е во соработка со Аптеки Kaiser Pharm и ќе ви биде директно испорачана од нив.
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Витамин Ц 60 таблети за џвакање

Додаток во исхрана со Витамин Ц добиен од Ацерола, растение кое потекнува од централна Америка. Витамин Ц, ја фаворизира нормалната функција на имуниот систем и ги заштитува клетките од оксидативен стрес

Начин на употреба:
1-2 таблети дневно се џвакаат во текот на денот

Состав 1 таблета: Ацерола Плодови, Биофлавоноиди од Агруми

Нето: 60 таблети во стаклена флаша

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Витамин Ц”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: