Витамин Ц -1000мг

Витамин Ц -1000мг

Витамин Ц -1000мг

600 ден

Распродадено

600 ден

Достапност: Распродадено шифра: KAISER7 Извести ме кога ќе пристигне
Напомена: Оваа понуда е во соработка со Аптеки Kaiser Pharm и ќе ви биде директно испорачана од нив.
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Додаток во исхрана со висока доза на витамин Ц, кој допринесува за нормална функција на имуниот систем и голема заштита на клетките од оксидативен стрес.
Иновативна технологија во три стадиуми на контролирано ослободување придонесува за продолжена апсорпција во текот на целиот ден со тоа се обезбедува најдобро искористување на Витамин Ц од страна на организмот

Начин на употреба:
1 таблета дневно со вода, наутро или подалеку од оброк

Состав 1 таблета:
Витамин Ц 1000мг

Нето: 24 таблети во блистер пакување

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Витамин Ц -1000мг”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: