Био 45, за повеќе енергија

Био 45, за повеќе енергија

Био 45, за повеќе енергија

620 ден

Распродадено

620 ден

Достапност: Распродадено шифра: KAISER4 Извести ме кога ќе пристигне
Напомена: Оваа понуда е во соработка со Аптеки Kaiser Pharm и ќе ви биде директно испорачана од нив.
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

ЗА ПОВЕЌЕ ЕНЕРГИЈА, ВИТАЛНОСТ ЗА ЈАКНЕЊЕ НА ИМУНИТЕТОТ

BIO-45
11 витамини + 15 минерали + 19 фитонутриенти

BIO-45 преставува органски сертифицирана формула
**Содржи и стимулатори на имунитетот
Спирулина + Ехинацеа

Примена-состојба на астениа, психофизички замор, диети, неизбалансирана и нередовна исхрана бременост и доење.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Био 45, за повеќе енергија”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: