УСБ Безжичен звучник

-37%

УСБ Безжичен звучник

УСБ Безжичен звучник

950 ден 599 ден

На залиха

950 ден 599 ден

Достапност: На залиха шифра: THSP005


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Преносен УСБ звучник JBH JB-4001 на батерија за секојдневна употреба.

Идеален за употреба на места каде немате достап на електрична енергија.

Дава чист звук пропратен со амбиентно светло во повеќе бои.

Можност за Bluetooth поврзување.

Добивате звучник со УСБ кабел за полнење на вградената батерија.

Достапен во неколку бои.

 

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “УСБ Безжичен звучник”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: