Безжични слушалки i13

-59%

Безжични слушалки i13

Безжични слушалки i13

1,350 ден 550 ден

Распродадено

1,350 ден 550 ден

🎧 Безжични слушалки 🎧
💯% супер производ

Достапност: Распродадено шифра: TH001 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Главни Карактеристики:
• За сите типови на Android и iPhone телефони
• Екстра квалитетен стерео звук и супер бас!
• Автоматско вклучување и исклучување при отворање/затворање на капачето
• Користи Raychem 5.0 чип сензор за контроли на допир
• Магнетско полнење на допир
• Супер дизајн и лесно приспособливи
.
Карактеристки на производот:
• Работно време: 3-4 часа.
• Во мирување време :300 часа
• Време на полнењe: 1-1.5 часа.
• Капацитет на батерија по слушалка: 35mAh.
• Капацитет на полнач: 350mAh.
• Безжична далечина : 10-12 метри
• Тежина: 4-5 грама (една слушалка).

Во сетот добивате:
1 * Пар слушалки
1 * Кутија за полнење
1 * Кабел за полнење на кутијата

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Безжични слушалки i13”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: