3Д Месечева ламба

-27%

3Д Месечева ламба

3Д Месечева ламба

959 ден 699 ден

Распродадено

959 ден 699 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP39 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

3Д Месечева ламба 🌕
Амбиентално светло за секој дом
Големина 18 cm 🌕
Со разни бои.
Работи на струја и на батерија која што е вградена и се полни.
Боите се менуваат на допир.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “3Д Месечева ламба”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: