УСБ лед ламба

-6%

УСБ лед ламба

УСБ лед ламба

490 ден 459 ден

На залиха

490 ден 459 ден

Достапност: На залиха шифра: THSP002


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Канцелариска лед ламба со УСБ приклучувач

Безжична, со контроли на допир, можност за затемнување

Изработена од цврста пластика која не се загрева, во елегантна бела боја

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “УСБ лед ламба”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: