Соларен рефлектор мал

-54%

Соларен рефлектор мал

Соларен рефлектор мал

650 ден 299 ден

Распродадено

650 ден 299 ден

Достапност: Распродадено шифра: TH0010 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Мал соларен рефлектор со сензор за движење.

Идеален за осветлување на вашите дворови или влезови.

Со осетлив сензор за движење.

Изработен со 20 лед сијалички кои даваат силна светлина.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Соларен рефлектор мал”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: