Соларен рефлектор голем

-55%

Соларен рефлектор голем

Соларен рефлектор голем

1,100 ден 499 ден

Распродадено

1,100 ден 499 ден

Достапност: Распродадено шифра: THSP0012 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Голем соларен рефлектор со сензор за движење.

Идеален за осветлување на вашите дворови или влезови.

Со осетлив сензор за движење.

Изработен со 40 лед сијалички кои даваат силна светлина.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Соларен рефлектор голем”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: