Сијалица против комарци 2 во 1

-57%

Сијалица против комарци 2 во 1

Сијалица против комарци 2 во 1

700 ден 299 ден

На залиха

700 ден 299 ден

Достапност: На залиха шифра: THSP007


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Ефикасна сијалица против комарци и лед осветлување истовремено.

Едноставно само да се намести на било која електрична ламба дома.

Практична за употреба.

Привлекува комарци, муви и пеперутки.

Јачина: 12 w.

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сијалица против комарци 2 во 1”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: