Масажер за врат и грб

-48%

Масажер за врат и грб

Масажер за врат и грб

2,100 ден 1,100 ден

Распродадено

2,100 ден 1,100 ден

Достапност: Распродадено шифра: TH0010-1 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Масажер за врат и грб лесен за користење со моќни перформанси за масажа на врат, рамења, грб и друго…

Комфорен материјал за секојдневна употреба. Со редовно користење го намалува заморот и го подобрува сонот.

Многу корисен во опуштање и релаксирање на вашето тело по заморен ден.

Контроли на допир и различни опции на масажа. Работи на 12 волти и може да се употребува исто така во кола
при патување.

Карактеристики:
– 12 волти
– 24 вати

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Масажер за врат и грб”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: