Лед огледало

-53%

Лед огледало

Лед огледало

850 ден 399 ден

Распродадено

850 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP020 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Практично огледало со лед сијалички.

Светлината е рамномерно распределена по рабовите на огледалото што помага за идеална употреба и во потемни простории.

Практично за секојдневна употреба, пренос и складирање.

Можност за местење во повеќе позиции.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Лед огледало”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: