Лед огледало со држач за телефон

-29%

Лед огледало со држач за телефон

Лед огледало со држач за телефон

990 ден 699 ден

На залиха

990 ден 699 ден

Достапност: На залиха шифра: DMSP32


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Практично огледало со лед сијалички во ринг форма.

Светлината е рамномерно распределена по рабовите на огледалото што помага за идеална употреба и во потемни простории.

Поставено на висок сталак со посебен држач за вашиот телефон,

Идеално за снимање и објавување на вашите креации.

Практично за секојдневна употреба, пренос и складирање.

Можност за местење во повеќе позиции.

Работи на усб кабел, достапно само во розова боја

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Лед огледало со држач за телефон”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: