Ламба против комарци

-57%

Ламба против комарци

Ламба против комарци

1,150 ден 499 ден

Распродадено

1,150 ден 499 ден

Достапност: Распродадено шифра: THSP009 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Ефикасна ламба против комарци, практична за употреба.

Со елегантен дизајн во бела боја.

Без штетни зрачења, безбеден за околината, со виолетова светлина.

Тивок, со голема моќ на привлекување и вшмукување на комарците.

Работи на принцип на привлекување на комарците со помош на виолетова светлина

и вшмукување со циклонски притисок на истите во диспанзерот за отпад на дното на ламбата.

Таму остануваат заробени без можност за излез.

Истовремено ламбата ги дехидрира и суши, диспанзерот лесно се празни со одвртување.

Можност за покривање на површина до 60м2, соодветно за користење и на балкон или на отворен простор

Големина:13 X 13 X 22.8цм

Моќност : 5W

Фрекфенција: 50Hz

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Ламба против комарци”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: