Ламба против комарци

-61%

Ламба против комарци

Ламба против комарци

1,150 ден 449 ден

На залиха

1,150 ден 449 ден

Достапност: На залиха шифра: THSP0014


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Ефикасна ламба против комарци, практична за употреба.

Со елегантен дизајн во бела боја.

Без штетни зрачења, безбеден за околината, со виолетова светлина.

Тивок, со голема моќ на привлекување и вшмукување на комарците.

Работи на принцип на привлекување на комарците со помош на виолетова светлина

и вшмукување со циклонски притисок на истите во диспанзерот за отпад на дното на ламбата.

Таму остануваат заробени без можност за излез.

Истовремено ламбата ги дехидрира и суши, диспанзерот лесно се празни со одвртување.

Можност за покривање на површина до 50м2

Моќност : 5W
Волтажа: 5V
Фрекфенција: 50Hz
Димензија: 14 x 12цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Ламба против комарци”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: