-55%

Кулер

Кулер

659 ден 299 ден

На залиха

659 ден 299 ден

Достапност: На залиха шифра: THSP006


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Преносен кулер за лап топ.

Екстремно тивок, со амбиентно плаво светло, изработен од лесна пластика (тежи приближно 160гр)

Идеален за употреба на 15” лап топ

Големина: 260 x 150 x 30 mm

 

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Кулер”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: