Ароматичен развлажнувач на воздух

-42%

Ароматичен развлажнувач на воздух

Ароматичен развлажнувач на воздух

950 ден 549 ден

На залиха

950 ден 549 ден

Достапност: На залиха шифра: DMSP34


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Ароматичен развлажнувач на воздух,

Идеален за зимските денови кога поради грејните тела воздухот дома е драстично по сув.

Развлажнувач со елегантен дизајн во темно кафеава боја со нежни светлечки елементи кои ја менуваат својата боја.

Начин на употреба: Се отвара со вртење, се става памукот внатре и се ставаат капки по ваш избор за арома(essential oils) 1-2 капки, се затвара, се вклучува во кабел (УСБ).

Добивате и додатен резервен памук

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Ароматичен развлажнувач на воздух”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: