Алуминиумски паричник со вграден полнач за електронски уреди

-52%

Алуминиумски паричник со вграден полнач за електронски уреди

Алуминиумски паричник со вграден полнач за електронски уреди

1,150 ден 549 ден

Распродадено

1,150 ден 549 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP021 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Паричник со уникатен дизајн водоотпорен, непропустлив и отпорен на удар изработен од алуминиум и пвц материјал. Овозможува полнење на сите видови паметни телефони, камера, MP3, MP4 и други електронски уреди

  • Капацитет: 2000mah
  • Димензии: 110 х 75 х 21mm
  • Тежина: 122g (вклучувајќи го и USB кабелот)
  • Излез: DC 5V – 2A
  • Излез: DC 5V / 1A, 5V / 2.1A

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Алуминиумски паричник со вграден полнач за електронски уреди”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: