Метална сталажа на четири нивоа

-31%

Метална сталажа на четири нивоа

Метална сталажа на четири нивоа

1,150 ден 799 ден

Распродадено

1,150 ден 799 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP017 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Сталажа за складирање, изработена од нерѓосувачки метал.

Идеална за складирање и организирање на работите во вашата бања, за секојдневна употреба.

Со 4 пластични тркалца за лесно движење.

Димензии: 38цм x 25цм x 86цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Метална сталажа на четири нивоа”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: