Шаранте чаши за коњак

-50%

Шаранте чаши за коњак

Шаранте чаши за коњак

300 ден 150 ден

На залиха

300 ден 150 ден

Достапност: На залиха шифра: EC8093-440057


Количина Цена
1 150 ден
2+ 249 ден
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Чаша за жесток пијалок

Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши

Собира 365 мл

Висина на чашата 126 мм

Дијаметар на горниот дел 65 мм

Дијаметар на долниот дел 80 мм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Шаранте чаши за коњак”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: