Сет 6 Чаши Хадсон 220 мл

-46%

Сет 6 Чаши Хадсон 220 мл

Сет 6 Чаши Хадсон 220 мл

1,200 ден 649 ден

Распродадено

1,200 ден 649 ден

Достапност: Распродадено шифра: EC6522-440293 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Висока чаша за шампањ
Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши

Собира 220 мл

Висина на чашата 150 мм

Дијаметар на горниот дел 91 мм
Дијаметар на долниот дел 72 мм

Шифра: EC6522-440293

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 6 Чаши Хадсон 220 мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: