Чаша Монте Карло

-52%

Чаша Монте Карло

Чаша Монте Карло

1,250 ден 599 ден

На залиха

1,250 ден 599 ден

Достапност: На залиха шифра: EC1369-440157


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Висока чаша за пенливо бело вино
Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши

Собира 225 мл

Висина на чашата 240 мм
Дијаметар на горниот дел 50 мм
Дијаметар на долниот дел 73 мм

Шифра: EC1369-440157

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Чаша Монте Карло”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: