Сет 6 Чаши Монте Карло 600 мл

-46%

Сет 6 Чаши Монте Карло 600 мл

Сет 6 Чаши Монте Карло 600 мл

1,390 ден 749 ден

Распродадено

1,390 ден 749 ден

Достапност: Распродадено шифра: EC2707-440109 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Висока чаша за црвено вино
Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши

Собира 600 мл

Висина на чашата 254 мм
Дијаметан на горниот дел 75,5 мм

Шифра: EC2707-440109

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 6 Чаши Монте Карло 600 мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: