Сет 6 Чаши за жесток пијалок Луна

-57%

Сет 6 Чаши за жесток пијалок Луна

Сет 6 Чаши за жесток пијалок Луна

700 ден 299 ден

На залиха

700 ден 299 ден

Достапност: На залиха шифра: EC565-42348


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Чаша за жесток пијалок

Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши

Собира 335 мл

Шифра: EC565-42348

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 6 Чаши за жесток пијалок Луна”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: